Level 1
0
3

Level 1

Projdi s Medvědmanem do další úrovně a nasbírej
co nejvíce sklenic medu a košíků.

Nebo stiskni enter
  • Ovládej šipkami
  • Pauza
  • Nová hra
  • +10 bodů
  • +50 bodů
  • +100 bodů
  • Můžes sníst myslivce
  • Zrcadlí ovládání
  • Zabije Medvědmana

Nadpis soutěže


Bojuj s medvídkem Pemíkem o krabici vína Medvědí krev!

Projdi všemi 10 koly, nasbírej minimálně 10 000 bodů, posbírej všech 9 lahví medu a piluj skóre, protože každý týden oceníme nejlepšího hráče.


Konec Hry

Došly Ti všechny životy.
Zkus to znova a dávej si víc bacha.

Celkem jsi získal 5 860 bodů

Pro zápis do žebříčku musíš získat
nejméně 10 000 bodů a úspěšně projít 10 kol


nebo stiskni enter

Výborně!

v tomto kole jsi získal 1 240 bodů

103 3 0

Celkem máš

5 860 bodů
nebo stiskni enter

Level 8

Projdi s Medvědmanem do další úrovně a nasbírej
co nejvíce láhví i ztracených balíčků

Nebo stiskni enter

Dostali Tě!

dead
live

Zbývají Ti ještě 2 životy

Nebo stiskni enter

Žebříček

Vážení fanoušci, o krabici vín Medvědí krev můžete dále soutěžit ještě celý rok a to až do 31.12.2016!Výherce prvního kola:
       

Pauza

Nebo stiskem klávesy "p"

Načítám

Ukončit?

Opravdu chcete ukončit stávající hru a začít novou?

Nebo stiskni N
Nebo stiskni enter

Gratulujeme

umístnil ses v žebříčku na

12.místě

Celkem máš

15 860 bodů

vyplňte prosím správně tyto údaje v případě
výhry vás dle nich budeme kontaktovat

Pravidla

Pravidla

V jednotlivých kolech se nachází láhve vína, které když medvídek Pemík sní, tak po určitou dobu, po kterou myslivec bliká, může sežrat myslivce a dostane za něj 50 bodů (druhý myslivec, kterého medvídek Pemík sežere během působení jedné pilulky je už za 100 bodů a za třetího získá 150 bodů atd...). Jakmile odpočet skončí a myslivec přestane blikat, může opět on zabít medvídka Pemíka.

Ve hře se nacházejí pytlácké pasti, které ubírají medvídkovi Pemíkovi život a zelené víno, které obrátí ovládání medvídka Pemíka. Šipka směrem nahoru jej pak posouvá dolů, šipka doprava jím pohybuje doleva atd. Tento stav trvá jen určitou dobu, po kterou se změní i vzhled medvídka Pemíka.

Medvídek Pemík je na cestu vybaven třemi životy. Pokud o ně na svých cestách přijde, hráč musí začít hrát od začátku.

p - pauza
n - nová hra

Zápis do tabulky výherců

Napříč koly se nachází 9 láhví s medem, které se zobrazují náhodně po 2. kole. Aby byla cesta medvídka Pemíka úspěšná, musí je všechny posbírat. Pro zápis do tabulky Top 10 je nutné, aby medvídkem Pemík nasbíral víc než 10 000 bodů a prošel všemi 10 koly a také posbíral všech 9 láhví s medem, aby byl zařazený do soutěže o krabici vína Medvědí krev.

Pokud mají hráči nerozhodné skóre, rozhoduje nejkratší herní čas. Účastníkem soutěže o krabici vína Medvědí krev se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm nebo s adresou na území České republiky. Účast v soutěži je dobrovolná.

Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi a zadavateli soutěže, jakož i ke všem s ním spolupracujícím společnostem a agenturám, resp. též osoby takovým osobám blízké dle Občanského zákoníku. V případě, že se výhercem stane osoba ze soutěže vyloučená podle kritérií v předchozí větě, výhra se nepředá. Stejně tak se výhra nepředá v případě, že objednatel či organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry.

Odesláno

myslivec